Кошик
10 відгуків
ЧП "ДОНБАС СПЕЦПРИБОР"
+380967998072
+380
96
799-80-72
+380
99
622-34-62
+380
63
788-47-32
  • picture 1
  • picture 2
  • picture 3
  • 1
  • 2
  • 3

Анемометри

Анемометр - вимірювальний прилад, який призначений для вимірювання швидкості вітру, а також швидкості спрямованих повітряних потоків.

Анемометр — метеорологічний прилад для вимірювання швидкості вітру. Складається з лопатевою вертушки укріпленої на осі, яка з'єднана з вимірювальним механізмом. При виникненні повітряного потоку, вітер штовхає чашечки/лописти крильчатки, які починають крутитися навколо осі.

В залежності від конструкції анемометра, він відображає число оборотів чашечок навколо осі за заданий час, що дорівнює визначеній відстані, після чого розраховується середня швидкість вітру, відстань ділиться на час (ручний анемометр). Або чашечки з'єднані з електричним індукційним тахометром, що дозволяє приладу відразу показувати швидкість вітру на даний момент, без додаткових обчислень, і стежити за змінами в швидкості вітру в режимі реального часу (анемометр індукційний).

Швидкість повітря є важливим параметром стану атмосфери і повинна враховуватися при проектуванні, монтажі та наладці систем вентиляції та кондиціонування. Анемометри знаходять широке застосування при вимірюванні швидкості повітря в системах вентиляції та кондиціювання промислових і цивільний споруд, у шахтах і рудниках, в лабораторіях по охороні праці для проведення атестації робочих місць, а також при метеорологічних дослідженнях.